Osta maasikaid!Tellimiseks vajuta siia!

Maasikate tellimine

Maasikate valmimine sõltub ilmast ja mitmendat päeva taimed marju annavad. Hooaja tipp ehk kõige rohkem marju saadakse tavaliselt umbes 7-10-ndal korjamise päeval.

See aasta on tekkinud kahtlus, et maasikad valmivad esimestel päevadel suhteliselt kiiresti ja hooaja lõpp võib tulla kiiremini kui oodatud. Seega soovitame võimalikult varakult maasikad ära osta.

 

Maasikaid saab tellida kasutades allpool olevat broneerimise süsteemi. Tellitud maasikad saab kätte Rehe talust alates kella 18:00-ist või vastavalt kokkuleppele.
  • Rohelisega on välja toodud kuupäevad, millal praegu on vabu maasikaid. Igapäevaselt uuendame korjamise ajal samaks päevaks vabade maasikate kogust, kui oleme veendunud, et maasikaid jätkub. Pikemaajaliselt lubame maasikaid ette tellida vastavalt meie hinnangule maasikate koguste osas.

    Vali endale sobiv kuupäev:
    juuni 2019
    ETKNRLP

 

Müük talus

Maasikate müümine taluhoovist on välja kujunenud aja jooksul ja on meie kõige suurem müügikanal. Talus müüdavad maasikad on samal päeval korjatud ja jahutatud 3 °C-ni. Taluhoovist maasikate ostmisel saame tagada kõrgeima kvaliteedi, kuna maasikad võetakse otse jahutusest ja antakse üle kliendile. Talus annavad maasikaid üle talupidajad ise, mitte vahendajad, mistõttu saame vajadusel vastata maasikate kasvatusega seotud küsimustele. Müüdavate maasikate pärituolu on tagatud kõige autentsemal moel, kuna maasikad on kasvatatud seal samas kõrval asuval põllul. Talust saab maasikaid osta 3 ja 5 kg kastide kaupa.

Maasikate ostmiseks talust tuleb maasikad eelnevalt ette tellida.

Müük müügipunktis

Alates 2015. aastast müüme maasikaid talu lähedal Paldiski mnt äärses müügipunktis. 

 

Foto Paldiski mnt äärsest müügipunktist:

Talumaasikad - Paldiski mnt äärne müügipunkt
Talumaasikad - Paldiski mnt äärne müügipunkt