Suvetöö

Pakume hooajalist tööd maasikate rohijatele, korjajatele, müüjatele ja abilistele!

Tööle ootame kandideerima kõiki, kes on vähemalt 15-aastased. Pakume vajadusel transporti Tallinnast Õismäelt, Sauelt ja Keilast. Jalgrattaga saab Keilast meie tallu sõita mööda uut kergliiklusteed ning Sauelt mööda Vanamõisa teed. Esimeses järjekorras eelistame inimesi, kes saavad ise kohale tulla.

 

Tööde kirjeldused

Maasikate korjamine

Juuli algusest kuni augusti alguseni vajame maasikakorjajaid. Täpne korjamise algus sõltub ilmadest (maasikate valmimine). Maasikate korjamine toimub hommikul alates kella 08:00-st ja lõppeb tavaliselt umbes kella 14:00 ajal. Vahel võib ette tulla ka pikemaid päevi. Eeldame töötamist ka nädalavahetustel. Töö toimub graafiku alusel, vabad päevad kokkuleppel. Korjamise tasu on 0,50 €/kg põhiosa + 0,15 €/kg boonus (kokkulepitud graafiku jälgimine; kvaliteetne korjamine; korrektne käitumine jms). Rasketel korjamistingimustel (vihmane ilm, väikesed maasikad) tõstame korjamise tasu. Oodatud on inimesed, kes saavad töötada nii terve hooaja kui ka osaliselt või ainult nädalavahetuseti.

Hooajaline abiline

Juuli algusest kuni augusti alguseni vajame hooajalisi abilisi, kes aitaks erinevate töödega, nagu maasikad põllult ära tuua, kaaluda, kaste pesta, muru niita jms. Täpne tööde algus sõltub ilmadest (maasikate valmimine). Abilisi on vaja hommikul alates kella 09:00-st kuni kella 16:00-ni (sõltub maasikate kogusest). Eeldame töötamist ka nädalavahetustel. Töö toimub graafiku alusel, vabad päevad saab kokku leppida. Tasu on 3,5 €/h. Oodatud on inimesed, kes saavad töötada terve hooaja.

Maasikate müüja

Juuli algusest kuni juuli lõpuni vajame maasikate müüjaid, kes aitaks maasikad müüa Talumaasikad OÜ müügipunktides. Täpne tööde algus sõltub ilmadest (maasikate valmimine). Töö toimub graafiku alusel, vabad päevad saab kokku leppida. Tasu on 4,5 €/h. Oodatud on inimesed, kes saavad töötada terve hooaja.

Maasikate rohimine (nädalavahetustel)

Mai keskpaigast kuni juuni lõpuni vajame abilisi, kes aitaks maasikaid rohida. Maasikate rohimine toimub nädalavahetustel. Tasu makstakse rohimisel rea pealt (arvestades, et keskmise kiirusega rohija teenib 3,5 €/h).

Abiline (nädalavahetustel)

Mai keskpaigast kuni juuni lõpuni vajame abilisi, kes võtab kile põllult üles jm. Töö toimub nädalavahetustel. Tasu on 3,5 €/h.

 

Töösoovijatel palume täita allolev vorm: